استرچ فیلم رنگی تولید مستقیم از کارخانه تا فروش

شرکت آراس پلاستیک
مزایای برتر استرچ فیلم نسبت به سایر روش های بسته بندی و شرکت تولید کننده استرچ فیلم
ژانویه 23, 2023
بسته بندی پالت
نحوه بسته بندی پالت با استرچ فیلم
مارس 8, 2023

استرچ فیلم رنگی تولید مستقیم از کارخانه تا فروش

آراس پلاستیک تولید کننده انواع استرچ فیلم

استرچ فیلم رنگی

فیلم‌های استرچ در هر صنعتی - اعم از تولید، تدارکات استفاده می‌شوند. استرچ فیلم  در عین حال که از محصولات محافظت می کند همچنین استفاده از آن آسان است. فیلم های استرچ ساده معمولا شفاف هستند و در اصل به عنوان ماده ای برای محکم کردن کالاها روی پالت ها استفاده می شوند. امروزه، استرچ فیلم کاربرد بسیار گسترده تری دارند از جمله کاربرد اساسی استرچ فیلم می توان به محافظت از محصولات در هر اندازه اشاره کرد. یکی از مزایای استفاده از فیلم استرچ شفاف شناسایی آسان کالاهای بسته بندی شده است. با استفاده از استرچ فیلم شفاف شما می توانید به راحتی محصولات بسته بندی شده رو شناسایی کنید. از فیلم های استرچ شفاف،  در صنعت  کیترینگ استفاده می شود. فیلم استرچ شفاف برای بسته بندی غذایی پرکاربرد است. فیلم استرچ غذایی شفاف امکان ارزیابی وضعیت محصولات را آسان می کند. همچنین کنترل فرآیند ذخیره سازی را فراهم میکند.

فیلم استرچ شفاف هیچ خاصیت پوششی ندارد، بنابراین در جایی که کاربر نیاز به پنهان کردن محتویات بار دارد استفاده از این محصول توصیه نمی شود. برای پنهان کردن محتوای بار تولید کنندگان فیلم استرچ، فیلم‌های استرچ رنگی را ارائه می‌دهند که به دلیل رنگ ‌شان، به عنوان فیلم‌های مات طبقه ‌بندی می‌شوند. شرکت آراس پلاستیک تولید کننده انواع فیلم های استرچ رنگی می باشد. جهت سفارش انواع استرچ فیلم رنگی می توانید با تیم آراس پلاستیک تماس بگیرید. این نوع فیلم استرچ به صورت کامل محصولات را پوشش می دهد.

فیلم استرچ رنگی یک گزینه عالی برای انواع  بار است. از فیلم استرچ عمدتا برای پنهان کردن بارهای محصول و دسته بندی محصولات برای انبار داری راحتتر استفاده می کنند. برخی دیگر از فیلم استرچ شفاف برای شناسایی سریع بارهای پالت در حین حمل و نقل یا ذخیره سازی استفاده می کنند. در زیر توضیح مختصری در مورد هر نوع فیلم کششی رنگی ارائه شده است.

استرچ فیلم رنگی چگونه تولید می شوند؟

ما فیلم های استرچ خود را با بالاترین کیفیت تولید می کنیم. فیلم های رنگی با افزودن یک مستربچ رنگی ایجاد می شوند. با استفاده ازاین روش طیف رنگی مختلفی را تولید می کنیم. رنگ در سرتاسر فیلم استرچ پخش می‌شود، که سطح خوبی از پوشش را حتی زمانی که استرچ فیلم  کشیده می‌شود تضمین می‌کند.

استرچ فیلم رنگی

فیلم های استرچ در رنگ های مختلف در درجه اول برای کسانی که مایل به پوشاندن بار حمل و نقل یا ذخیره آن را دارند توصیه می شود. استرچ فیلم رنگی بار را در برابر خطر احتمالی سرقت یا آسیب به کالا محافظت می کند. فیلم رنگی همچنین محصولات را در برابر تشعشعات نور از کالاهای بسته بندی شده امحافظت می کند.

 

فیلم استرچ سیاه، سفید یا آبی؟

فیلم استرچ رنگی محصولات را پوشش می دهند و این مزیت اصلی این نوع استرچ فیلم می باشد. استرچ فیلم رنگی مواد انعطاف پذیر و مستحکمی هستند که از بار در برابر رطوبت یا گرد و غبار محافظت می کنند. رنگ فیلم استرچ نیز بر دمای داخلی بار تأثیر می گذارد. فیلم‌های سیاه تمایل بیشتری به گرم شدن محصولات بسته‌بندی نشان می‌دهند. فیلم های سفید نور را بهتر منعکس می کنند، بنابراین دمای داخلی بار کمتر است.

مشخصات فیلم استرچ رنگی

فیلم های رنگی باید ضخامت مناسبی داشته باشند تا به طور موثر بار را بپوشانند. به همین خاطر برای تولید استرچ فیلم رنگی دقت زادی نیاز است تا محصول نهایی مطابق سلیقه مشتری و کیفیت بالایی داشته باشد. شرکت آراس پلاستیک تولید کننده انواع استرچ فیلم رنگی است. برای مشاوره با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایید.

کاربردهای فیلم استرچ رنگی چیست؟

فیلم استرچ رنگی کاربردهای مختلفی دارند. در ادامه به بررسی هر یک از کاربردهای رایج فیلم استرچ رنگی می پردازیم.

کدگذاری رنگی بین المللی 

 فیلم استرچ رنگی اغلب برای برنامه های کدگذاری رنگی بین المللی برای شرکت های فروش محصولات خارج از کشور استفاده می شود. مجموعه ای از رنگ های ارائه شده از طریق فیلم استرچ رنگی به شرکت ها امکان می دهد تا بدون نیاز به استفاده از برچسب، سفارش ها و جایی که قرار است در آن باشند را شناسایی کنند. بسیاری از شرکت هایی که محصولات را در سطح جهانی ارسال می کنند از فیلم های استرچ رنگی برای این اهداف استفاده می کنند.

سازماندهی محصول 

فیلم استرچ رنگی مرتب‌سازی و سازماندهی پالت‌های محصولات در انبار شما را بسیار آسان‌تر می‌کند. استفاده از فیلم استرچ رنگی برای بسته بندی پالت ها، شناسایی و سازماندهی پالت های شما را بسیار آسان تر می کند.

شواهد دستکاری 

فیلم استرچ رنگی ممکن است به عنوان یک ماده بسته بندی عالی عمل کند. با فیلم استرچ شفاف، ممکن است افراد بدخواه بسته بندی را جدا کنند، محصولات را از یک پالت تغییر دهند یا بدزدند، و پالت را دوباره بپیچند، بنابراین به نظر می رسد که هیچ چیز خارج از خط نیست. اما با فیلم استرچ رنگی نمی توان تغییراتی در پالت ایجاد کرد، مگر اینکه سارق به استرچ رنگی دسترسی داشته باشد، که عملا دستکاری این نوع پالت بسیار سخت است. به این ترتیب با دستکاری پالت شما سریعا این مشکل را خواهید فهمید.

برندسازی

رنگ لوگوی یک برند، عنصر قدرتمند برندسازی است. بسیاری از مصرف کنندگان می توانند مارک های مورد علاقه خود را به سادگی با رنگ مورد استفاده در مواد مارک خود شناسایی کنند. بسته به رنگ مرتبط با نام تجاری شما، ممکن است بتوانید از رنگی از لوگوی خود به عنوان رنگ بسته بندی استرچ فیلم استفاده شده برای بسته بندی پالت های خود استفاده کنید. برای مثال، از آنجایی اگر لوگوی برند شما نارنجی هست، شما می توانید برای بسته بندی پالت‌های خود از استرچ فیلم نارنجی رنگ استفاده کنید.

سازمان تولید روزانه 

روش دیگری که برخی از شرکت ها از فیلم استرچ رنگی استفاده می کنند، استفاده از آن برای ردیابی تولید روزانه محصولات پالت شده است. بنابراین، هر روز از هفته، محصولات پالت شده در رنگ های متفاوتی بسته بندی می شوند. به عنوان مثال، دوشنبه - قرمز، سه شنبه - آبی، و غیره.

 

مزایای استرچ فیلم رنگی چیست؟

فیلم استرچ رنگی دارای رنگ های چشم نواز زیبایی است، اما این تنها مزیت استفاده از فیلم استرچ رنگی برای بسته بندی تمام محصولات پالت شده شما نیست.

مزایای استفاده از فیلم استرچ رنگی علاوه بر ایمن کردن، نگهداری و پالت کردن محصولات شامل موارد اضافی مانند:

سهولت تمایز پالت

سازماندهی محصول را ساده می کند

جلوگیری از دستکاری محصول

زیبایی در بسته بندی

قابلیت کد گذاری محصول و حمل و نقل

در چندین رنگ، از جمله آبی، سبز، قرمز، زرد، بنفش، و نارنجی و همچنین سیاه یا سفید موجود است (رنگ‌های واقعی موجود به فروشنده فیلم استرچ که انتخاب می‌کنید بستگی دارد).

با تمام مزایای فیلم استرچ رنگی، به راحتی می توان فهمید که چرا بسیاری از شرکت ها از این مواد بسته بندی انعطاف پذیر استفاده می کنند. اما چه کسی دقیقاً از فیلم استرچ رنگی استفاده می کند؟

چه کسی از فیلم استرچ رنگی استفاده می کند؟

بسیاری از شرکت ها از فیلم های استرچ رنگی استفاده می کنند. اینها شامل بسیاری از مشاغل تولید مواد غذایی، الکترونیکی، شیمیایی، اسباب بازی و کالاهای مصرفی است.

شرکت های توزیع نیز به دلیل مزایای مختلفی که در بالا ذکر شد از فیلم های استرچ رنگی استفاده می کنند. هر شرکتی که نیاز به کدگذاری رنگی داشته باشد، ارزش زیادی در استفاده از فیلم استرچ رنگی برای محصولات خود پیدا خواهد کرد.