فیلم استرچ چیست؟

مزایای استرچ
مزایای استفاده از استرچ فیلم
فوریه 3, 2022
قیمت استرچ آراس پلاسیتک
قیمت انواع فیلم استرچ
می 23, 2022

فیلم استرچ چیست؟

استرچ فیلم آراس پلاستیک محصولی با کیفیت مناسب صادرات

امروزه بسته‌بندی محصولات یک موضوع مهمی محسوب می شود. گزینه‌های زیادی برای بسته بندی وجود دارد. اما استرچ فیلم جز پرطرفدارترین گزینه برای بسته بندی است. فیلم استرچ آراس پلاستیک به دلیل کیفیت بالا در کشورهای همسایه محبوب شده است. از مزایای فیلم استرچ به مقرون به صرفه بودن و حفاظت بالا در هنگام حمل و نقل می توان اشاره کرد.

فیلم استرچ

انتخاب فیلم استرچ ممکن است کمی دشوار به نظر برسد. در تیم ما با مشاوره دقیق بسته به نیاز مشتری متناسب اندازه و وزن و رنگ متنوع این کار را برای شما آسان می کنیم. شرکت آراس پلاستیک انواع مختلفی از فیلم استرچ را برای کاربردهای مختلف تولید می کند.

فیلم استرچ یک فیلم پلاستیکی با قابلیت کشش بالا است که دور اقلام پیچیده می‌شود. فیلم استرچ معمولا از پلی اتیلن ساخته می شود. در طول بسته بندی استرچ فیلم کشیده شده و اطراف محصولات کشیده می شود. کشش بالا در فیلم استرچ باعث می شود تا اقلام محکم و ایمن در کنار هم قرار گیرد. از فیلم استرچ اغلب برای بسته بندی پالت استفاده می شود، اما ممکن است برای بسته بندی اقلام کوچکتر نیز استفاده شود. فیلم استرچ در عرض و ضخامت و رنگ های مختلفی وجود دارد. ظاهر محکم فیلم استرچ باعث می‌شود که با شرینک اشتباه گرفته شود. با این حال، تفاوت های زیادی دارند: بسته بندی شیرینک به منبع گرما نیاز است، ولی در بسته بندی با استرچ فیلم نیازی به منبع حرارت نیست. همچنین شیرینک ضد آب نیست.

استرچ فیلم به دلیل خاصیت کشسانی بالا فیلم کششی نامیده می شود. برخی از فیلم ها می توانند تا 300 درصد در طول اجرا کشیده شود. با کشش زیاد میزان مصرف فیلم استرچ نیز کاهش می یابد. استفاده کمتر از استرچ فیلم باعث کاهش هزینه ها و اثرات مخرب کم تر در محیط زیست است.

 

فیلم استرچ دارای مزایای بی شماری از جمله مقاومت در برابر خوردگی و سوراخ شدن، مهار بار و انواع تجهیزات دارد. همچنین برای داشتن نتیجه مطلوب می توانید از دستگاه استرچ استفاده کنید تا میزان کشش هر بسته بندی یکنواخت باشد.

انواع فیلم کششی شامل فیلم استرچ دستی، فیلم کششی ماشینی، فیلم استرچ صنعتی و فیلم استرچ جامبو می باشد.

شرکت آراس پلاستیک تولید کننده انواع فیلم استرچ در ایران

برای شروع بسته بندی بعدی خود آماده اید؟ ما با کیفیت ترین محصولات را با قیمت مناسب برای شما پیشنهاد می کنیم. فقط کافیست با بخش فروش تماس بگیرید یا از طریق واتساپ با ما در ارتباطات باشید تا از شرایط همکاری با ما اطلاع پیدا کنید.