استرچ فیلم صادراتی

قیمت استرچ آراس پلاسیتک
قیمت انواع فیلم استرچ
می 23, 2022
استرچ فیلم آراس پلاستیک
چرا فیلم های استرچ تولید ایران با توجه به داشتن قیمت مناسب در بازارهای صادراتی با عدم تقاضا مواجه هست؟
آگوست 17, 2022

امروزه پیشرفت های تکنولوژیکی در هر زمینه ای امکان تولید محصولات بسته بندی نوین را فراهم کرده است. فیلم های استرچ از جمله محصولات ویژه ای هستند که استفاده از آن باعث سهولت بسته بندی شده است. یکی از مزایای استفاده از فیلم استرچ می توان به  بهبود شرایط نگهداری و حمل و نقل آسان اشاره کرد. قابل ذکر است که مزایای استفاده از این محصول در هر مرحله، از بسته بندی تا انبار محصولات به چشم می خورد. فیلم استرچ پالت هم از نظر انعطاف پذیر بودن و هم از لحاظ محافظت از محصول بسته بندی شده باعث شده تا این محصول در میان سایر گزینه های بسته بندی پرطرفدار باشد. از دیگرمزایای فیلم استرچ نیز می توان برای ذخیره سازی کالا در انبار اشاره کرد. استرچ فیلم یکی از ستاره های درخشان صنعت بسته بندی نیز نامیده می شود. لازم به ذکر است که تمامی محصولات آراس پلاستیک سازگار با محیط زیست و صد در صد قابل بازیافت می باشند. همچنین شما می توانید محصول مورد نظر خود را با اندازه، ضخامت، رنگ و مقادیر استرچ فیلم به صورت سفارشی ثبت کنید.

ویژگی های فیلم استرچ چیست؟

فیلم استرچ بسته بندی مقرون به صرفه ترین نوع بسته بندی در بین سایر موارد محسوب می شود.

فیلم استرچ مورد استفاده در دستگاه های صنعتی دارای کشش بالایی هستند.

فیلم استرچ دارای مقاومت حرارتی از -40 تا +80 درجه سانتیگراد است.

فیلم های استرچ آراس پلاستیک با دقت بالا برای مشتریان عزیز تولید می شوند تا محصول خود را به صورت ایمن بسته بندی کنند. به دلیل وزن سبکی که دارد در هنگام حمل بار اضافی به محصول وارد نمی کند.

فیلم استرچ در مقابل رطوبت و باران مقاومت بالایی دارند.

فیلم استرچ بسیار مقرون به صرفه هستند و باعث صرفه جویی زیادی در کار و زمان می شوند.

فیلم استرچ دستی با ضخامت استاندارد برای استفاده دستی تولید می شود.

فیلم استرچ در هنگام بسته بندی لبه های تیز، پاره نمی شود. ساختاری انعطاف پذیر و مقاومی دارد.

استرچ فیلم دارای چسب می باشد، این چسبندگی باعث می شود تا نیازی به هیچ گونه چسب برای بسته بندی محصول نداشته باشید.

استرچ فیلم آراس پلاستیک مطابق با استانداردهای بین المللی تولید می شود.

فیلم استرچ صادراتی

امروزه تقریبا 90 درصد صنایع از فیلم استرچ برای بسته بندی محصولات استفاده می کنند. فیلم استرچ یک عنصر مهم در بسته بندی است. به علت کشسانی بالا استرچ فیلم، این محصول طرفدارن زیادی دارد. صادرات استرچ فیلم آراس پلاستیک می تواند بهترین گزینه برای سرمایه گذاری باشد.

شرکت آراس پلاستیک یکی از بزرگترین مجموعه های تولید کننده در حوزه محصولات پلی اتیلنی است که از همان ابتدا با هدف تولید محصولات با کیفیت و کسب رضایتمندی مشتری فعالیت خود را آغاز کرده است. استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته، بهره گیری از علم و تکنولوژی روز دنیا و به کارگیری نیروی کار متخصص و مجرب باعث شد تا بتوانیم محصولات با کیفیت بالا را ارائه کنیم. علاوه بر عوامل ذکرشده، استفاده از مواد اولیه درجه یک و مرغوب و مطابقت سطح کیفی محصولات با استانداردهای جهانی در کنار قیمت مناسب و منصفانه موجب گردید تا نام آراس پلاستیک نه تنها در سطح ملی بلکه در سطح بین المللی مطرح و شناخته شود. به همین علت، بر آن شدیم که با سایر نقاط جهان ارتباط برقرار کرده و صادرات محصولات به دیگر کشورها را داشته باشیم.

فیلم استرچ تولیدی شرکت آراس پلاستیک به دلیل کیفیت بالا و رعایت استانداردهای اروپا در کشورهای همسایه محبوب شده است.  نایلون استرچ پلی اتیلنی آراس پلاستیک، قابلیت صادرات به سایر کشورها را دارد. کیفیت بالای نایلون استرچ آراس پلاستیک باعث شده تا مشتریان زیادی از دیگر کشورها جهت سفارش این محصول اقدام کنند. مشتریان استرچ فیلم اکثرا از کشورهای همسایه از جمله عراق، ترکیه، افغانستان، گرجستان، پاکستان و آذربایجان هستند. همچنین محصولات شرکت آراس پلاستیک توجه کشورهای اروپایی را نیز به خود جلب کرده است. از جمله ایتالیا و آلمان و کشور رومانی جز مشتریان وفادار شرکت آراس پلاستیک در سال های اخیرشده اند. به دلیل بالا بودن نرخ ارز و کیفیت محصولات ایرانی، برای بسیاری از همسایگان وارد کردن محصولات پلی اتیلنی از ایران به مراتب با صرفه تر از تولید آن در کشور خودشان است. تیم حرفه ای و مشاوران بخش اداری به شما کمک می کند تا محصول مناسبی را انتخاب کنید. جهت ارتباط با آراس پلاستیک اینجا کلیک کنید.