مزایای استفاده از استرچ فیلم

فیلم استرچ ماشینی
فیلم استرچ ماشینی
می 28, 2021
استرچ فیلم چیست
فیلم استرچ چیست؟
می 19, 2022

مزایای استفاده از استرچ فیلم

فیلم استرچ یا استرچ یک فیلم پلاستیکی است که کشش بالایی دارد و برای بسته بندی پالت و وسایل مختلف کاربرد دارد. امروزه انواع مختلفی از استرچ فیلم در بازار موجود می باشد. استرچ بسته به نیازهای مشتریان متناسب با بودجه و نوع درخواست تولید می شود. آراس پلاستیک تولید کننده انواع استرچ فیلم در ایران می باشد.

سه مزیت اصلی استرچ فیلم

استفاده از استرچ فیلم مزایای زیادی دارد. در این مقاله سه مزیت مهم استفاده از استرچ فیلم را گردآوری کرده ایم.

محافظت عالی از محصولات با استرچ

استرچ فیلم محصولات را در مقابل رطوبت، گرد و غبار و کثیفی محافظت می کند. با انتخاب استرچ فیلم مناسب و با کیفیت می توانید مطمئن شوید که در حین حمل و نقل هیچ آسیب به کالاهای شما نمی رشد. همچنین استرچ از گم شدن اشیا پیشگیری می کند.

مقرون به صرفه بودن استرچ فیلم

بسته بندی با فیلم استرچ جایگزین بهتری نسبت به بسته بندی شیرینک است. استرچ در مقایسه با سایر گزینه ها و همچنین از نظر مقدار مصرف انرژی، ارزان تر است.

بسته بندی آسان با استرچ

استفاده از استرچ فیلم برای بسته بندی بسیار آسان است. با انتخاب استرچ میزان بهره وری کارگران افزایش می یابد.

قابل بازیافت بودن استرچ

قابل بازیافت بودن یکی از مهم ترین مزیت های استرچ فیلم محسوب می شود. این مسئله برای صادرات استرچ به کشورهای اروپایی حائز اهمیت است. انواع مختلفی از فیلم های بسته بندی وجود دارد که مطابق با نیازهای خاص شما تولید می شوند. در این مقاله انواع مختلف استرچ فیلم را گردآوری کرده ایم.

فیلم استرچ دستی

فیلم استرچ دستی که به عنوان بسته بندی دستی، بسته بندی پالت نیز شناخته می شود. این مدل استرچ معمولا زمانی استفاده می شوند که وزن کالا کمتر باشد. زیرا بسته بندی با دست ممکن است دشوار باشد. همچنین اگر به روش مناسب استفاده نشود، می تواند به وسایل بسته بندی شده آسیب برساند.

فیلم استرچ ماشینی

برای بسته بندی محصول با استفاده از فیلم استرچ ماشینی، به یک دستگاه بسته بندی استرچ نیاز دارید. از مزایای استفاده از فیلم استرچ ماشینی نسبت به فیلم استرچ دستی می توان به کاهش هزینه، سهولت استفاده و ایمنی اشاره کرد. همچنین به دلیل بسته بندی صحیح کالا، ایمنی بالاتری دارند.

فیلم استرچ جامبو

استرچ جامبو رول یک محصول نهایی محسوب نمی شود. با خرد کردن استرچ جامبو به رول های کوچک تر می توانید از این محصول استفاده کنید. این محصول جز پرطرفدارترین محصولات در کشورهای همسایه و اروپایی می باشد. همچنین گزینه ی مناسب برای سرمایه گذاری محسوب می شود.

سخن آخر:

در این مقاله مزایای استفاده از استرچ فیلم را گردآوری کرده ایم. در نهایت به بررسی سه نوع استرچ پرداختیم. این محصولات بنابه درخواست مشتریان توسط آراس پلاستیک تولید و عرضه می گردد.