ایران استرچ فیلم

بارگیری استرچ فیلم
بارگیری استرچ فیلم
جولای 12, 2022
بسته بندی مطمئن
بسته بندی مطمئن با محصولات آراس پلاستیک
فوریه 3, 2017

arasplastic manufacturer of stretch film in iran

در حال حاضر شرکت های زیادی در حال تولید استرچ فیلم در ایران می باشند. استرچ فیلم ایران با مواد اولیه با کیفیت تولید می شود. آراس پلاستیک هیچ محدودیتی در تولید ندارد از همین رو می توان نایلون استرچ را در تمام ابعاد و سایز بندی های درخواستی مشتری تولید کرد. استرچ صنعتی نایلون استرچ نام دیگر نایلون سلفون است که از مواد اولیه مرغوب پتروشیمی های کشور به نامهای LLDPE,LDPE,HDPE تولید می شود. از این محصول در صنایع غذایی، کشاورزی، ساختمانی و بسته بندی استفاده می شود. که از مهم ترین ویژگی های نایلون استرچ میتوان به سهولت در امر بسته بندی، سرعت و قیمت مناسب اشاره کرد. آراس پلاستیک با بروزترین دستگاه ها در حال تولید با کیفیت ترین استرچ فیلم است. 

هنگامی که به دنبال راه‌های کارآمد برای جمع‌آوری آسان تجهیزات خود و نگهداری آن‌ها با قیمت مقرون به صرفه هستید، فیلم استرچ یک راه‌حل عالی است. این ماده با قابلیت کشش بالا اغلب از پلاستیک پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE) ساخته شده است، و این فیلم قادر است تا 250٪ اندازه معمول خود را کشیده تا محصول نهایی را محکم ببندد.

خرید استرچ فیلم و انتخاب استرچ فیلم مناسب، ممکن است کمی دشوار به نظر بیاید. تیم آراس پلاستیک به شما کمک خواهد کرد تا انتخاب درستی داشته باشید.

فیلم استرچ آراس پلاستیک
تولید کننده:

شرکت آراس پلاستیک آتیه

Website:

View website

ارتباط با واحد فروش

جهت خرید استرچ فیلم آراس پلاستیک با ما در ارتباط باشید.

Contact us